ISOframe fabric - jak to funguje

Hrany látky obšité silikonem jednoduše vložíte do drážky hliníkového rámu ISOframe Fabric. Tím dojde k napnutí látky a vytvoření velkolepé jednolité grafické plochy. Z rámů vytvoříte celé prezentační stánky, či volně stojící konferenční stěny.

ISOframe Fabric je jeden z nejpřenosnějších prezentačních systémů. Látku jednoduše složíte a spolu s konstrukcí rámu vložíte do přenosné brašny na kolečkách. Vše snadno převezete v osobním automobilu. Celý rám je rozdělen na jednotlivé 1 m dlouhé profily, které se spojují pomocí zámků FASTclamp, díky čemuž složíte celý rám do 15 min. a bez použití jakéhokoli nářadí. To dělá z ISOframe Fabric nejrychleji sestavitelný rámový systém na světě.

ISOframe Fabric postavíte bez nutnosti sesazování a aretace rámu – bude vypadat skvěle i na nejméně rovné podlaze.

Na prezentační stěnu ISOframe Fabric snadno umístíte LCD držáky i kapsy na letáky.Rozdělení profilů ISOframe Fabric dle typu

Výstavní stánky – postavte si sami

Profil 1

Látkové skládací výstavní stánky jsou velice skladné a jednoduše přepravitelné. Zázemí s dveřmi, podhledy, držáky letáků, LCD držáky, oboustranná varianta rámu atd. vše je Vám k dispozici pro přizpůsobení designu a funkčnosti stánku podle Vašich představ. Ideální varianta stánků pro přesně daný prostor, avšak s přidanou hodnotou Vaší osobitosti.

Samostatně stojící rámy

Profil 2

Samostojné látkové rámy ISOframe Fabric jsou vyrobeny z tenčího hliníkového profilu než systém pro výstavní stánky a je ideálním řešením pro velké samostatně stojící jednostranné aplikace. Oboustranná aplikace látky je také možná. Doporučujeme pro kongreosvé zástěny.

Rámy na zeď

Profil 3

Látkový rám na zeď má profil 20 mm tenký a je určený pro jednostrannou aplikaci látky. Jelikož jsou tyto rámy běžně užívané pro stálou expozici, doporučujeme zvolit levnější variantu spojů pomocí šroubů místo systému samosvorek FASTclamp.

ISOframe Fabric

jak to funguje 01
jak to funguje 02
jak to funguje 03

ISOframe fabric

rovné spojení FastClamp
rovné spojení FastClamp

ISOrame Fabric

upevnění nohy

ISOframe Fabric

připevnění nohy
jak to funguje 04
stánek
stánek s grafikou
ISOFRAME.CZ » Systém ISOframe » ISOframe fabric » ISOframe fabric - jak to funguje
Copyright © 2007 - 2022 Activity promotion s.r.o.; WebDesign © 2007 - 2022 Martin Argaláš