ISOframe fabric - jak to funguje

Hrany látky obšité silikonem jednoduše vložíte do drážky hliníkového rámu ISOframe Fabric. Tím dojde k napnutí látky a vytvoření velkolepé jednolité grafické plochy. Z rámů vytvoříte celé prezentační stánky, či volně stojící konferenční stěny.

ISOframe Fabric je jeden z nejpřenosnějších prezentačních systémů. Látku jednoduše složíte a spolu s konstrukcí rámu vložíte do přenosné brašny na kolečkách. Vše snadno převezete v osobním automobilu. Celý rám je rozdělen na jednotlivé 1 m dlouhé profily, které se spojují pomocí zámků FASTclamp, díky čemuž složíte celý rám do 15 min. a bez použití jakéhokoli nářadí. To dělá z ISOframe Fabric nejrychleji sestavitelný rámový systém na světě.

ISOframe Fabric postavíte bez nutnosti sesazování a aretace rámu – bude vypadat skvěle i na nejméně rovné podlaze.

Na prezentační stěnu ISOframe Fabric snadno umístíte LCD držáky i kapsy na letáky.Rozdělení profilů ISOframe Fabric dle typu

Výstavní stánky – postavte si sami

Profil 1

Látkové skládací výstavní stánky jsou velice skladné a jednoduše přepravitelné. Zázemí s dveřmi, podhledy, držáky letáků, LCD držáky, oboustranná varianta rámu atd. vše je Vám k dispozici pro přizpůsobení designu a funkčnosti stánku podle Vašich představ. Ideální varianta stánků pro přesně daný prostor, avšak s přidanou hodnotou Vaší osobitosti.

Samostatně stojící rámy

Profil 2

Samostojné látkové rámy ISOframe Fabric jsou vyrobeny z tenčího hliníkového profilu než systém pro výstavní stánky a je ideálním řešením pro velké samostatně stojící jednostranné aplikace. Oboustranná aplikace látky je také možná. Doporučujeme pro kongreosvé zástěny.

Rámy na zeď

Profil 3

Látkový rám na zeď má profil 20 mm tenký a je určený pro jednostrannou aplikaci látky. Jelikož jsou tyto rámy běžně užívané pro stálou expozici, doporučujeme zvolit levnější variantu spojů pomocí šroubů místo systému samosvorek FASTclamp.

ISOframe Fabric - jak to funguje 01
ISOframe Fabric - jak to funguje 02
ISOframe Fabric - jak to funguje 03
ISOframe fabric - rovné spojení FastClamp
ISOframe fabric - rovné spojení FastClamp
ISOrame Fabric - upevnění nohy
ISOframe Fabric - připevnění nohy
ISOframe Fabric - jak to funguje 04
ISOframe Fabric - stánek
ISOframe Fabric - stánek s grafikou
ISOFRAME.CZ » Systém ISOframe » ISOframe fabric » ISOframe fabric - jak to funguje
Copyright © 2007 - 2018 Activity promotion s.r.o.; WebDesign © 2007 - 2018 Martin Argaláš